Dünyaca Ünlü Arama Motoru Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

Ülkemizde yapılan SEO araştırmalarına yapmış olduğu katkıları tartışılmaz liderliğini sürdüren ZEO, Digitalzone‘16 ‘Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı‘nı dünyaca tanınmış olan ve konusunda uzman olan kişilerin katılımı ile 21-22 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Şişli‘de bulunan Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirecek.

Uzmanlar Tarafından Öğrenilecek Olan Bilgiler

Konuşmacı olarak katılacak olan dünyaca ünlü arama motoru uzmanlarının konuşmalarını dinlemek için etkinliğe katılmanız mümkün. 2 gün sürecek olan bu etkinlikte arama motorları ile ilgili yapılan çalışmalar ve yapılabilecek olan yenilikler hakkında detaylı sunumlar gerçekleşecek. SEO hakkında her şeyin anlatılacağı platformda yalnızca uzmanların bildiği bilgiler detaylı olarak aktarılacak.

Pazarlama araştırmaları hakkında detaylı içeriklerin sunulacağı konferansta SEO süreçlerinin tamamı için bir konuşma bulunuyor. Süreçlerin farklı noktalarına odaklanmış olan sunumlar ziyaretçilerin beklediği bilgi yoğunluğunu da sağlamış oluyor.

SEO ile ilgili olarak tüm açılımların detaylandırıldığı bu konferans içinde Türkiye’den de katılımcılar yer alacak. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan etkinlikte onun üzerinde yabancı konuşmacı yer alacak. Ayrıca 700’den fazla üst düzey digital pazarlama uzmanı da bu platformda yer alacaklar.

Etkinlikte söz alacak olan konuşmacılardan bazıları şu şekilde:

● Rand Fishkin – MOZ
● Wil Reynolds – SEER Interactive
● Gary Illyes – Google
● Brian Dean – Backlinko
● Dan Petrovic – Dejan SEO
● Alexandra Tachalova – DigitalOlympus
● Judith Lewis – Huffington Post
● Tom Anthony – Distilled
● Yiğit Konur – Zeo
● Aleyda Solis – Orainti
● Andre Alpar – Performics
● Cosmin Negrescu – SEOmonitor

Etkinliğe Nasıl Katılabiliriz?

Arama motoru uzmanlarının bilgi birikimlerinden faydalanmak ve iş hayatınızda bu bilgilerin ışığında yeni proje alanları geliştirmek etkinliğe katılım ile mümkün olabilir. SEO ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını bulabileceğiniz Digitalzone‘16 Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı hakkında detaylı bilgelere Zeo’nun kendi web sitesinde geniş olarak yer veriliyor. Katılımcılar ve yapacakları konuşmaların konularını da bu web adresinde görmeniz mümkün. Aynı zamanda etkinliğe katılmak için bileti de bu kanal aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Yazıyı Paylaşarak Destek Olun!

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar

Yorum Yap

Email adresiniz kesinlikle paylaşılmayacaktır. (*) bulunan alanlar, doldurulması zorunlu alanlardır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Video Köşesi

Sitede Arama Yap!

Google Plus’ta Takip Edin!