SEOzone 2014, Uluslararası SEO Konferansı’nda Olacağım!

Türkiye’nin ilk defa düzenlenen SEO etkinliği olan ve geçtiğimiz yıl düzenlenen SEOzone etkinliği bu yıl 25 Ekim’de Şişli Radisson Blu’da gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl ilk defa düzenlenen ve Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası SEO etkinliği olma unvanına sahip olan SEOzone etkinliği 25 Ekim 2014’te geçtiğimiz yılda olduğu gibi yine SEO alanında dünyaca ünlü isimleri İstanbul’a getiriyor.

Dünyaca ünlü SEO ve inbound marketing uzmanlarının katılımcılarla deneyimleri ve tecrübelerini paylaşacağı etkinliğin bu yılki organizasyonunda 8 isim bulunuyor. Bu isimler arasında Türkiye’deki SEO çalışması yapanların yakından tanıdığı isimlerde yer alıyor. Dünyanın her tarafında takipçileri bulunan ve her makale ya da kitabını büyük bir ilgi ile takip edilen isimlerde etkinliğe konuşmacı olarak katılarak, katılımcılara deneyimlerini, bilgilerini ve önerilerini aktaracak.

Türkiye’nin tek uluslararası SEO Etkinliği SEOzone 2014’ ün konuşmacıları ise;

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası SEO konferansını geçtiğimiz yıl 200 katılımcıyla Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ nde gerçekleşmişti. Bu yıl ise konferansa Şişli Radisson Blu ev sahipliği yapacak.

Ana sponsorluğunu icerik.com’un yaptığı SEOzone konferansıyla ilgili olarak Yiğit Konur şunları dile getirdi: “Ülkemizde SEO’nun tanınırlığını ve gerçekten insanların doğru bilgiyle olan etkileşimini artırmak vizyonuyla harekete koyulduğumuz SEOzone’13 bizim için çok özeldi. Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda düzenlediğimiz etkinliğimize dünyanın farklı ülkelerinden 8 konuşmacı, birçoğu dijital pazarlama yöneticisi olmak üzere 200’ün üzerinde katılımcıyla harika bir etkinliği gerçekleştirdik. SEOzone, 2014 yılında 300’den fazla katılımcı ve çok daha güçlü ve eğlenceli bir kadro ile yayında olacak.”

Yazıyı Paylaşarak Destek Olun!

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar

1 Yorum Var

  1. kadir

    19 Şubat 2017 at 08:25

    teşekkürler

    Reply

Yorum Yap

Email adresiniz kesinlikle paylaşılmayacaktır. (*) bulunan alanlar, doldurulması zorunlu alanlardır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Video Köşesi

Sitede Arama Yap!

Google Plus’ta Takip Edin!