Dünyaca Ünlü Katılımcılar SEOzone15’te Sizleri Bekliyor

Yeni Nesil Pazarlamacılar için İnterneti Etkin Kullanma Fırsatı

Etkinliğe katılacağım ve etkinlik ile ilgili notlarıma bu başlık altından ulaşabileceksiniz. SEOzone’15 

Dijital çağın giderek hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte artık yeni nesil pazarlama yöntemleri de ortaya çıkıyor. Yeni nesil pazarlama ve dijital mecralarda hedef kitleye ulaşabilmenin en etkili yolu ise SEO çalışmalarından geçiyor.

Etkili ve doğru teknikler ile uygulanan SEO çalışmaları sayesinde ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize ve potansiyel yeni müşteri kitlenize etkili bir şekilde pazarlayabiliyorsunuz.

Dijital mecralarda yer edinmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken SEO tekniklerini ise ülkemizde her yıl düzenlenen SEOzone etkinliklerinden takip edebilirsiniz. İlk kez 2013 yılında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 200 kişinin katılımıyla düzenlenen SEOzone etkinliği son olarak 25 Ekim 2014 tarihinde Şişli Radisson Blu’da gerçekleşmişti.

Dünyaca ünlü katılımcılar SEOzone’da sizleri bekliyor…

Bu yıl düzenlenecek olan SEOzone etkinliği ise 27 ile 29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de yapılacak. SEOzone’15 etkinliğinde, dünyaca ünlü SEO uzmanları konuşmacı olacak yer alarak dijital dünyadaki yeni gelişmeleri ve arama motoru optimizasyonu konusundaki engin tecrübelerini paylaşacaklar.

Etkinlik kapsamında katılımcılara workshoplar ve networking fırsatları sunulurken, aynı zamanda en güncel SEO teknikleri ve stratejileri profesyonel uygulamalar ile birlikte gösterilecek.

SEOzone’15 etkinliğinde yer alacak dünyaca ünlü isimler arasında SEO komünitesi ve Onpage sayfasının kurucusu Marcus Tandler’da yer alacak. Teknik SEO çözümleri ile ünlü olan DeepCrawl yönetici direktörü Mark Thomas’da etkinlikte aksiyon haline dönüştürülebilecek 5 kritik SEO stratejisini katılımcılar ile paylaşacak.

Türkiye’de adını sıkça duyduğumuz ve SEO başarı ölçümlerinde dünyaca ünlü bir öneme sahip olan SEOmonitor kurucusu Cosmin Negrescu’da SEO trafik verilerinin ölçümlenmesi ile ilgili teknik detayları katılımcılara anlatacak.

SEOzone’15 Başlangıç Tarihi Ne Zaman?

Dünyaca ünlü bu profesyonel isimler dışında SEMrush eski yöneticilerinden Alexsandra Tachalova pazar analizi, İtalya SEO komünitesi lider isimlerinden Andrea Pernici’de SEO performansının dijital dünyadaki öneminden bahsedecekler.

27 Kasım Cuma günü saat 09:30’da kapılarını davetlilerine açacak olan SEOzone’un ilk oturumu SEOzeo kurucusu Yiğit Konur’un açılış konuşması ile başlatılacak. Hemen ardından Marcus Tandler, Mark Thomas ve Richard Millington anahtar kelime analizlerinin sunumunu gerçekleştirecekler.

Detaylı bilgi ve etkinlik programı için: http://seozeo.com.tr/seozone-2015/
SEOzone15

Yazıyı Paylaşarak Destek Olun!

İlginizi Çekebilecek Benzer Yazılar

Yorum Yap

Email adresiniz kesinlikle paylaşılmayacaktır. (*) bulunan alanlar, doldurulması zorunlu alanlardır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Video Köşesi

Sitede Arama Yap!

Google Plus’ta Takip Edin!